Instalacje fotowoltaiczne dla każdego
Budowa i remont

Instalacje fotowoltaiczne dla każdego

Zainteresowanie fotowoltaiką w naszym kraju rośnie z roku na rok. Jednym z powodów zwiększonego zainteresowania fotowoltaiką są coraz wyższe ceny energii elektrycznej.

Fotowoltaika jest dla każdego

Fotowoltaika Gdańsk to usługa świadczona przez doświadczoną firmę instalatorską. Co ważne, fotowoltaika Gdańsk to oferta, z której mogą skorzystać bardzo różne podmioty. Swoje usługi firmy, których specjalnością jest fotowoltaika Gdańsk kierują do bardzo różnych grup klientów.

Panele słoneczne z powodzeniem mogą być montowane na dachach domów jednorodzinnych, obiektach firmowych, jak i na budynkach użyteczności publicznej. Zamontowane panele słoneczne nie emitują żadnych szkodliwych związków. Panele słoneczne są bezpieczne dla środowiska i ludzi, a prąd, który wytwarzają może zostać wykorzystany do zasilania wszystkich urządzeń i sprzętów elektrycznych.

Jakie wymagania trzeba spełnić?

Instalacje fotowoltaiczne montuje się przede wszystkim na dachach nachylonych pod kątem 35 – 40°. Ale rozwiązania, które są dzisiaj dostępne na rynku sprawiają, że instalacje fotowoltaiczne mogą zostać wykonane nawet na płaskich dachach. Co ważne, system dopłat sprawia, że instalacje fotowoltaiczne dostępne są niemal dla każdego. Koszt inwestycji nie musi być bowiem w całości pokryty z własnej kieszeni. W ubieganiu się o dofinansowanie pomagają firmy wykonujące instalacje fotowoltaiczne.

Składające się na instalacje fotowoltaiczną panele słoneczne są bardzo wysokiej jakości. To gwarancja ich bezawaryjności i wysokiej sprawności przez co najmniej dwadzieścia pięć lat.