Motoryzacja

Jak udoskonalić jazdę swoich pracowników?

Prowadzisz firmę i często korzystasz z samochodu osobowego, ale nie jesteś przekonany co do swoich umiejętności za kierownicą? Masz pod sobą wielu pracowników, którzy codziennie spędzają za kółkiem osiem godzin pracy? Możesz wybrać dla siebie i swoich pracowników ośrodek doskonalenia techniki jazdy, a w nim jedno z wielu szkoleń, dzięki którym wasza jazda będzie jeszcze lepsza i co najważniejsze bezpieczniejsza.

Szkoła bezpiecznej jazdy prowadzi przede wszystkim kursy praktyczne, w których uczy jazdy bezpiecznej w określonych warunkach na drodze.

Wykup dostęp do podstawowego szkolenia

Jeżeli posiadasz prawo jazdy, to znaczy że umiesz jeździć. Możesz być nawet kierowcą od wielu lat, a jednak często przychodzą kryzysowe sytuacje na drodze, w których trudno jest Ci się odnaleźć. Wybierając doskonalenie techniki jazdy, uczysz się nie tylko hamowania podczas, gdy na drodze znajduje się warstwa śliskiego lodu.

W zakres szkolenia wchodzi nauka omijania przeszkód, pokonywania wielu zakrętów oraz samodzielnego wychodzenia z poślizgu. Jeżeli nabędziesz wszystkie te umiejętności, żadna niepogoda nie będzie Ci straszna, a podróż nocą w burzową pogodę nie będzie stanowiła żadnego większego wyzwania.

Trudne sytuacje na drodze

Często słyszymy w telewizji, że na drogach panują trudne warunki atmosferyczne i kto nie musi niech w podróż się nie wybiera. Czasami jednak musimy jechać, szczególnie gdy jest to nasza praca, dlatego udając się na szkolenie bezpiecznej jazdy, możemy wszystkie te trudne sytuacje na drodze zwyczajnie wyeliminować.

Mokro, ślisko, silny wiatr, możliwość połamanych drzew na drodze, wszystkie te czynniki nie przekonują do wyjazdu. Mimo to wielu zawodowych kierowców nawet w niepogodę porusza się po polskich drogach. Jeżeli także należysz do osób pracujących w zawodzie kierowcy, kurs bezpiecznej jazdy jest właśnie dla Ciebie.