Rodzaje przekaźników elektrycznych
Handel

Rodzaje przekaźników elektrycznych

Przekaźniki, które oferuje nasz sklep internetowy to urządzenia wysokiej jakości pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Finder, Relpol, Zettler, Comat-Releco, Morsettitalia i ELCO. Atutem sklepu są przekaźniki w konkurencyjnych cenach i z szybkim terminem dostawy.

Jakie są rodzaje przekaźników?

Naszą specjalnością są przekaźniki przemysłowe wielu rodzajów, m.in.:

  • półprzewodnikowe,
  • impulsowe,
  • instalacyjne,
  • miniaturowe,
  • nadzorcze,
  • czasowe.

Przekaźniki z naszego sklepu online znajdują również zastosowanie w automatyce budynkowej czy do sterowania urządzeniami w domach lub mieszkaniach, np. klimatyzacją, wentylacją, oświetleniem, roletami lub żaluzjami. Przekaźniki, jakie można tu wybrać, posiadają wszystkie wymagane w Polsce i UE certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa. To niezawodne urządzenia o długim okresie użytkowania, pozwalające na automatyzację pracy urządzeń oraz instalacji elektrycznych, do których są podłączone. Zarówno tworzywa, z których są wykonane przekaźniki, jak i elektromagnesy są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, radząc sobie z pracą w trudnych warunkach.

Oferta jest skierowana do elektryków, elektroinstalatorów oraz firm zajmujących się automatyką przemysłową. Na naszej stronie internetowej można wyszukiwać odpowiednie przekaźniki, kierując się ich specyfikacją, zastosowaniem lub biorąc pod uwagę opinie. Potrzebne Ci przekaźniki, a nie wiesz, gdzie kupić? Zapraszamy!