Wykorzystanie betonu we wnętrzach
Budowa i remont

Wykorzystanie betonu we wnętrzach

Moda na industrialne wnętrza nie przemija, a wraz z nią coraz bardziej popularne staje się eksponowanie betonowych elementów. Mogą to być ściany, podłogi, tarasy, ogrodzenia. Tylko od naszej inwencji zależy, gdzie wykorzystamy beton architektoniczny. Cena takiego rozwiązania nie jest wygórowana, a efekt robi wrażenie. 

Zastosowanie betonu architektonicznego

Beton architektoniczny to właściwie zwykły beton, który nie jest niczym zakrywany. Ostateczny efekt może być różny w zależności od porowatości konkretnego betonu, jego koloru, faktury, czy też miejsca, w którym będzie zastosowany. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku aranżacji wnętrz z betonowymi elementami są płyty betonowe na ścianę.

Można je szybko zamontować za pomocą kleju jednoskładnikowego lub kotew. Jest to nie tylko wygodne, ale też od razu możemy na własne oczy zobaczyć ostateczny efekt i wybrać tę wersję płyt, jaka najbardziej nam odpowiada. 

Gdzie kupić betonowe płyty?

W ofercie firma ma produkowane według własnych wzorów wyroby sanitarne, meble, małą architekturę oraz wiele innych produktów niezbędnych do ciekawego urządzenia domu lub mieszkania. Wśród wielu produktów znajdziemy także płyty z betonu architektonicznego. Są one w pełni naturalne – bez dodatku sztucznych włókien, które mogą być szkodliwe dla astmatyków, alergików czy małych dzieci.