Specjalna odzież do pracy
Dla firm

Specjalna odzież do pracy

W wielu branżach pracownicy muszą na co dzień nosić specjalną odzież BHP – tego wymagają od nich przepisy. Podyktowane jest to zazwyczaj względami bezpieczeństwa lub higieny. Jakie funkcje spełniają tego typu ubrania i gdzie najlepiej je kupić, żeby mieć pewność, że spełniają wszystkie niezbędne normy?

Po co odzież robocza?

Odpowiednia odzież robocza niekoniecznie służy temu, by się nie pobrudzić lub nie zniszczyć swoich ubrań, choć często pełni też taką funkcję. Przede wszystkim jednak takie ubrania mają chronić samego pracownika i jego zdrowie albo mających z nim styczność ludzi lub produkty.

Przykładowo budowlańcy muszą nosić kask oraz solidne obuwie chroniące stopę. Czasem ważnym elementem takiej odzieży są odblaski, czy solidna, gumowa podeszwa, chroniąca przed przebiciem. Inną sytuacją wymagającą specjalnego uniformu są względy higieniczne. Dotyczy to np. pracowników służby zdrowia czy osób mających kontakt z żywnością albo lekami.

Gdzie kupować odzież roboczą?

Tres to sklep z odzieżą roboczą oraz innymi artykułami i sprzętem BHP. W ofercie ma produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Asortyment jest bardzo różnorodny i niezależnie od branży można znaleźć tu wszelkie ubrania robocze, które spełniają wszystkie standardy właściwe dla ich przeznaczenia.

Z ofert mogą korzystać zarówno duże firmy, które potrzebują zaopatrzyć swoich pracowników w wysokiej jakości ubrania do pracy, jak i klienci indywidualni. Więcej informacji oraz dostępny asortyment można znaleźć na stronie sklepu.