Rozwiązania do budownictwa publicznego
Budowa i remont

Rozwiązania do budownictwa publicznego

Strop filigran to bardzo popularne rozwiązanie, które stosowane jest w budownictwie. Dotyczy to między innymi takich miejsc, gdzie przygotowuje się przestrzeń o charakterze publicznym. Wykorzystywane w takich miejscach płyty filigran świetnie się sprawdzają co między innymi związane jest z łatwością wykonywania takich stropów. To podstawowy czynnik, który przemawia za ich wykorzystywaniem.

Takie rozwiązanie to między innymi opcja, która jest bardzo praktyczna i sprawdza się ze względu na łatwość montażu. Można powiedzieć, że płyty stropowe układane z pomocą dźwigu to mniej skomplikowana forma stropu żelbetonowego.

Prosty montaż, wysoka jakość dachu

Jeśli chodzi o strop teriva wykonywany z płyt stropowych to rozwiązanie, które charakteryzuje się bardzo dobrą jakością. Wykonanie takiego stropu możliwe jest albo na powierzchni całego dachu albo też w  jego częsci w zależności od tego jakie będą potrzeby.

Jeśli wybiera się strop filigran można oczekiwać, że będzie on również szybciej przygotowany niż klasyczny strop. Natomiast nie będzie trzeba obawiać się o jego jakość i trwałość. Taka formuła jeśli chodzi o strop się świetnie sprawdza i gwarantuje zadowalającą wytrzymałość.

Duża popularność stropu filigran

Można mówić o wielu czynnikach, które decydują o tym, że obecnie strop filigran to popularne i chętnie wykorzystywane rozwiązanie. Stosunkowo niskie koszty, niższe niż przy żelbetonowym stropie i do tego również wysoka jakość oraz funkcjonalność takiego stropu sprawia, że takie rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdza i faktycznie warto się na nie zdecydować. Taka formuła sprawi, że dach będzie nowoczesny, a jednocześnie będzie można liczyć na jego atrakcyjną formę estetyczną.